logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Günlük Rahatlık Junior (5) 21'li

Prima Günlük Rahatlık Junior (5) 21'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Günlük Rahatlık Junior (5) 21'li

“Dünya çapında bebek bezi ustası” denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Prima, yılların tecrübesini Prima Günlük Rahatlık Junior’a aktardı.
Bebeklerin sağlıklı, mutlu ve yaratıcı gelişimini önemseyen Prima Günlük Rahatlık Junior (5) 21'li, onlara en konforlu ortamı sağlamak için önce altlarının kuru olması gerektiğini iyi bilir. Gerçekten de altı ıslak olan, bezinin içinde rahat hissetmeyen bir bebek ne kadar huzurlu olabilir ki?
Prima Günlük Rahatlık Junior, kendini bebeklerin yerine koyabilen uzman büyükler tarafından geliştirilmiştir. Sızdırmayan bariyerleri sayesinde nemi, bezin en iç kısmına hapseder ve cilt ile temas etmesini engeller. Hava kanalları tam bir kuruluk sağlar. Esnek yan bantları kullanım kolaylığı sağlar. Pamuksu bir yumuşaklığa sahiptir. Hem ince, hem sağlamdır; sarkma yapmaz.
Pişiği önlemeye yardımcı losyon içeren formülü ile de dört dörtlük bir bakım için annelerin aradığı bezdir… ve muhtemelen sizin de.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.