logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Fırsat Paketi xxlarge (7) 34'lü

Prima Fırsat Paketi xxlarge (7) 34'lüAdet Fiyatı : 299,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1199,61 TL
Birim Fiyat: 299,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Fırsat Paketi xxlarge (7) 34'lü

Gözümüzden sakındığımız bebeklerimizin ilk andan itibaren en çok ihtiyaç duyduğu şüphesiz ki bebek bezi oluyor. Her zaman her konuda en iyisine layık olan bebeklerimizin rahatını, mutluluğunu Prima bir anne hassasiyeti ile düşünüyor.
Prima 34’lü fırsat paketi ile hem cebinizi hem de bebeğinizi koruyor. Minik yavrunuzun hassas cildine özen gösteriyor, uykusunu ıslaklık hissi ile bölmüyor. Yüksek kalitesiyle emiciliğini bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı için hizmetinize sunuyor.
Bebeğiniz etrafını ve dünyayı keşfederken, Prima ile gönlünce oynuyor, yürüyor, düşüyor, kalkıyor, büyüyor. Hiçbir sızıntı olmadan, bebeğinizi hassas cildini tahrişe karşı koruyarak siz ebeveynlerin de en büyük destekçisi oluyor. Prima ile bebeğinizin merakla sevgiyle ışıldayan gözleri keşfetmeye ihtiyaç molası vermiyor. Sağlam cırtcırtları ve yumuşak dokusuyla sizi ve bebeğinizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmıyor.
Bütçesini düşünen, bebeğini gözünden bile sakınan herkesin ihtiyaçlarına cevap veren Prima Fırsat Paketi XXL (7) 34’lü ile bebeğinizin büyüme yolculuğuna eşlik edin!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.