logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Fırsat Paketi Midi (3) 62'li

Prima Fırsat Paketi Midi (3) 62'liAdet Fiyatı : 279,90 TL
Koli Fiyatı (2 Adet) : 559,80 TL
Birim Fiyat: 279,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Fırsat Paketi Midi (3) 62'li

Prima Fırsat Paketi Midi (3) 62'li, bebeklerin cilt sağlığı için tercih edilen bir üründür. Geliştirilen yapısı ile birlikte 2 kat sızdırmaz bariyerler bulundurmaktadır. Aynı zamanda sıvıyı içine oldukça hızlı bir şekilde çekip, hapsetme özelliğini bulundurur.
Bebeğinizin cildinin zarar görmemesi için Prima Fırsat Paketi Midi (3) hapsedici özellikleri, tercih edilmesi için bir sebeptir. %100 aktif güvencesi ile 12 saate kadar muhteşem bir kuruluk etkisi bulundurmaktadır.
İçeriğinde bulundurduğu emici kanalları sayesinde, bez içerisinde oluşan ıslaklık tamamen eşit bir şekilde dağılır. Bu durumda da bebeğin cildinin tahriş olması, zarar görmesi ya da kızarıklık gibi birçok problem yaşanılmaz. Mikro tanecikleri ıslaklığı oldukça hızlı bir şekilde içini çekerek, bebeklerin gün içerisinde rahat hareket edebilmelerini sağlar.
Farklı yaş gruplarına göre farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebeple bebeğinizin yaşına göre doğru bir tercih yapabilirsiniz. Bebekleriniz gece uyurken ekstra bir emicilik sağlayan ürünü, siz de deneyebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.