logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Fırsat Paketi Maxi (4) 54'lü

Prima Fırsat Paketi Maxi (4) 54'lüAdet Fiyatı : 429,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1289,70 TL
Birim Fiyat: 429,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Fırsat Paketi Maxi (4) 54'lü

Prima Fırsat Paketi Maxi (4) 54 ' lü, iki kat sızdırmaz bariyerleri ile çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Mükemmel emiş gücü ile birlikte sıvıyı oldukça hızlı bir şekilde çekerek içine hapseder. Böylelikle bebeğinizin cildi de, çiş ile birlikte kızarma ya da tahriş olma gibi durumlardan korunmuş olmaktadır.
Prima Fırsat Paketi Maxi (4) 12 saate kadar kuruluk etkisi bulunmaktadır. Aynı zamanda içeriğinde bulundurduğu muhteşem formülü ile birlikte gün içerisinde ya da gece uyurken sızıntılara karşı çift koruma sağlamaktadır.
Islaklığın beze eşit oranlarda dağılması gerçekleşir. Böylelikle içeriğinde bulunan emici kanallar ile birlikte bebeğiniz oyun oynarken, yemek yerken ya da ev içerisinde koştururken hareket zorluğu yaşamaz.
Emici mikro tanecikler, bebeğinizin cildine zarar vermemesi adına ıslaklığı hapseder. Böylelikle daha sağlıklı ve tercih edilen bir ürün olmaktadır. Bebeğinin gün içerisinde oldukça rahat ve mutlu hissetmesini isteyenler için tercih edilmektedir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.