logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Fırsat Paketi Junior (5) 46'lı

Prima Fırsat Paketi Junior (5) 46'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Fırsat Paketi Junior (5) 46'lı

Prima Fırsat Paketi Junior (5) 46 'lı, geliştirilen formülü ile bebekleri için en iyisini isteyen annelerin tercihinde olmaktadır. Cilt sağlığı için oldukça tercih edilen bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu sızdırmaz bariyerleri ile birlikte sıvıyı kısa bir süre içerisinde içine çeker. Böylelikle bebeğinizin çiş sonrasında cildinde tahriş ya da kızarıklık gibi durumlar yaşanmaması adına koruyucu bir üründür.
Sızdırmaz bariyerler iki kat şeklinde yer almaktadır. Böylelikle 12 saate kadar kuruluk etkisi bulunmaktadır. Bebeğiniz gün boyunca boyunca rahatlıkla hareket edebilirken, gecede derinlemesine bir uyku çekmesi adını tercih edebilirsiniz.
Özellikle annelerin severek kullandığı Prima Fırsat Paketi Junior (5),  siz de kendi bebeğiniz için tercih edebilirsiniz. Çift katlı koruma etkisi ile birlikte ıslaklığın beze eşit oranlarda dağıtılmasında etkili olmaktadır.
Bebeğinizin cildine zarar vermeyen yapısı ile ıslaklık kısa bir süre içerisinde hapsolur. Böylelikle emici mikro tanecikler, bebeğin gün içerisinde kendisini rahat hissetmesi adına etkili bir rol oynar.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.