logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Fırsat Paketi Extra Large (6)40'lı

Prima Fırsat Paketi Extra Large (6)40'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Fırsat Paketi Extra Large (6)40'lı

Bebeğinizin ilk giysisi bezidir. Ona en güzel bezi kullanmak ise anne babaların en büyük sorumluluğudur. Bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak bez Prima fırsat paket extra large olacak. Bebeğiniz büyürken mutluluğunun da onunla büyümesi için en iyi tercih Prima’dır.

Prima extra large bebek bezi bebeğinizin rahat etmesi için gerekli tüm detaylandırmalar yapılarak tasarlanmıştır. Bebeğinizin hareketlerini engelleyebilecek her nokta ortadan kalkmıştır. Böylece bebeğiniz Prima extra large ile doyasıya hareket eder ve etrafına gülücükler saçar.

Prima fırsat paketi extra large (6)  paket ile bebeğinizin rahatlığını uzun süre sürdürebilirsiniz. Bebeğinizin rahatlığı demek sizin rahatlığınız demektir. Ona en çok rahatlığı ise Prima fırsat paketi extra large sağlar.

Prima extra large yüksek emiş gücüne sahip bebek bezidir. Böylece bebeğinizin altı Prima extra large ile kuru kalır. Bebeğiniz keyifle oynayıp gülerken size de sadece ona eşlik etmek kalır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.