logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Ekonomik Mini (2) 4-8 kg 58'li

Prima Ekonomik Mini (2) 4-8 kg 58'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Ekonomik Mini (2) 4-8 kg 58'li

Prima Ekonomik Mini 2-4-8 Kg/58’li

Her anne, bebeğinin en sağlıklı ve hijyenik ürünlerle büyümesini ister. Bu yüzden Prima ekonomik mini 2/4-8 kg/58’li paket ürününü tercih edebilirsiniz. Bebeklerin büyüme aşamasında altlarının kuru kalması çok önemlidir. Prima ekonomik mini paket ile, 2 bedene kadar 4-8 kg’luk bebeklere uygun 58’li paket idealdir.

Dermatolojik testlerden geçerek üretilen bebek bezi ürünü, hava kanalları sayesinde bebeğin cildinin hava almasına olanak tanımaktadır. Bebeklerin altı, bu hava kanalları sayesinde nefes alır ve altının kuru kalmasına imkân verir.

Pamuk içermeyen ama pamuk kadar yumuşak dokusu sayesinde, bebeklerin altı pişik ve tahriş olmaz. 3 kat emicilik özelliği olan ürün ile, gece ekstra emicilik sağlayan üründe, esnek yan bantlar bulunmaktadır.

Esnek yan bantlar ve ürünün bütününde bulunan eğlenceli şekiller ile bebeğinizin daha şirin görüneceği üründe, ıslaklık göstergesi de bulunmaktadır. Islaklık göstergesi sayesinde, bebeğinizin altının ne zaman değişeceğinizi de görmüş olursunuz. Bebeklerinizin altının 12 saate kadar kuruluk hissine sahip olması için www.bizimtoptan.com.tr online marketine giriş yaparak, diğer ürünleri de inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.