logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Prima Aktif Bebek Aylık Fırsat Paketi 6 Numara 102'li

Prima Aktif Bebek Aylık Fırsat Paketi 6 Numara 102'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Prima Aktif Bebek Aylık Fırsat Paketi 6 Numara 102'li

Prıma Aktıf Bebek Aylık Fırsat Paketı 6 102 li

Bebeğiniz sürekli hareket halindeyse cildini kuru tutmak bir o kadar zordur. O nedenle anneler bu hareket dahilinde bile bebeklerinin cildini kuru tutmayı başaracak bir ürün kullanmak ister. Prima aktif bebek aylık fırsat paketi 6 102 li ürün sayesinde hem bebeklerinin altını kuru tutuyor hem de tam bir nemlendirme sağlıyor.

Ürün kullanımı oldukça kolaydır. Bebeğiniz hareket halinde olsa bile kolayca altını değiştirmeniz mümkün olacaktır. Üstelik ürünün içerisinde 102 adet bebek bezi karşınıza çıkıyor. Bu da bir bebeğin aylık kullanımına yeterli sayıda oluyor.

Prima aktif bebek aylık fırsat paketi tasarım bakımından az yer kaplıyor ve içerisinden tekli bez çekimini kolay hale getiriyor. Bebeğiniz sürekli hareket etse dahi sızdırma ve tahriş yapmıyor. Prima kullanan aileler de her zaman güven içinde oluyor.

Aylık satın alım söz konusu olduğunda ekonomik açıdan avantaj sağlanmış oluyor. Yani bir bakıma bütçe dostu bir paket satın alarak aile ekonominize yardımcı olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.