logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 2,5 kg
  • resm Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 2,5 kg

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 2,5 kgAdet Fiyatı : 104,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Limon Bulaşık Deterjanı Sıvı 2,5 kg

Pril Klasik Bulaşık Deterjanı 2500 Gr

Yoğun ve güçlü formülü sayesinde bulaşıklarınızın kısa sürede temizlenmesini sağlayan Pril Klasik Bulaşık Deterjanı yağlar üzerinde oldukça etkili. Bulaşıklarda en zorlu lekelerin başında gelen yağ, ürünün özel formülü sayesinde çözülerek yorulmadan bulaşıklarınızın tamamını yıkayabilmenizi sağlıyor.

Pril Klasik Bulaşık Deterjanı kurumuş yemek artıkları üzerinde de etkili bir ürün. Bulaşıklarda suda bekleme etkisi yaratarak kurumuş artıkların anında yok olmasına olanak tanıyor. Ürün ferah bir limon kokusuna sahip.

Ambalaj içerisinde toplam 2500 gr bulaşık deterjanı bulunuyor. Son derece ekonomik bir kullanım şansı tanıyan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Kategori içerisinde çok sayıda farklı bulaşık deterjanı çeşidi bulunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.