logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Hijyen Bulaşık Deterjanı Sıvı 653 ml
  • resm Pril Hijyen Bulaşık Deterjanı Sıvı 653 ml

Pril Hijyen Bulaşık Deterjanı Sıvı 653 mlAdet Fiyatı : 32,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Hijyen Bulaşık Deterjanı Sıvı 653 ml

Pril Hijyen , vazgeçilmez ürününüzdür. Kurumuş yemek kalıntılarının giderilmesinde, tepside tencerede ya da tavada oluşan güçlü yağların çözülmesinde, aynı zamanda yanmış kirlerin sökülmesinde, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür.
İçeriğinde bulundurduğu güçlü formülü ile birlikte, tek seferde gözle görülen bir performans sağlanır. Oldukça ekonomik olan ürün, bulaşıklar yıkanırken aynı zamanda kötü kokuyu da önler.
Tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabileceği gibi içeriğindeki muhteşem kokusuyla da çoğunluğun severek kullandığı bir üründür. Hassas ciltler için tahriş olma ya da kızarıklık gibi durumlar yaşanılmaz. Tek bir damla ile birçok bulaşık yıkanabilir. Yoğun kıvamı sayesinde kullanışlıdır.
Pril Hijyen, zorlu bulaşıklarda derinlemesine bir temizlik sağlayarak, mükemmel sonuç verir. İçeriğinde bulundurduğu üstün formülü sayesinde bulaşıklarda leke, iz ya da desenlerin bozulması gibi durumlarda yaşanılmaz. Bu sebeple diğer bilinen deterjanlara göre daha ön planda olmaktadır. Kullanıcıların beğenisini kazanan ürünü sizde deneyebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.