logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 45'li
  • resm Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 45'li

Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 45'liAdet Fiyatı : 219,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1319,70 TL
Birim Fiyat: 219,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 45'li

Pril Hepsi 1 Arada Tablet 45’li

Bulaşık temizliğinde örnek çıkan markalardan bir tanesi olan Pril ile lekesiz bulaşıklara merhaba diyebilirsiniz. Pril Hepsi 1 Arada Tablet ile hemen her türlü leke kolaylıkla temizlenebiliyor. 

Pril Hepsi 1 Arada Tablet içerisinde aktif enzimler barındıran oldukça güçlü bir formüle sahiptir. Yıkandıktan sonra bulaşıkları parlaklık kazandıran Pril Hepsi 1 Arada Tablet ile bulaşıklarınız hep yeni alınmış gibi görünecek. 

Pril Hepsi 1 Arada Tablet özenle hazırlanmış formülü sayesinde bardakların matlaşmasını önlemeye yardımcı olur. Bulaşık makinenizin kireç kalıntılarına karşı korunmasını sağlar. 

Pril Hepsi 1 Arada Tablet 45’li ile her türlü bulaşığı yıkayabilirsiniz. En inatçı lekelerle birlikte savaşacak kadar güçlü bir formülü vardır. Her yıkama için bir tablet kullanmanız yeterli olacaktır. Bulaşıklarınızı aşındırmadan inatçı lekelerden temizler. 21 derece dH su sertlik derecesine kadar Pril ile birlikte makinenize tuz ve parlatıcı eklemenize gerek yok. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.