logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Jel 60 Yıkama
  • resm Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Jel 60 Yıkama

Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Jel 60 YıkamaAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Jel 60 Yıkama

Pril Hepsi 1 Arada Jel Standart 60 Yıkama

Bulaşık makinelerinin vazgeçilmezi olarak her yemekten sonra kullanılan hepsi bir arada jel pürüzsüz temizliğiyle herkesi hayran bırakmaktadır.Pril Hepsi 1 Arada Jel Standart 60 Yıkama: Bulaşıklar temiz ve parlak çıkması hepsi bir arada olan jele bağlıdır. Jel olarak kolaylık sağlayan ürün yemek sofralarının vazgeçilmezidir. 

Kolay ve pratik bir şekilde açıp dökülen hepsi bir arada olan jel herkesin tek tercihidir. Hem temizliği hem de kolaylığı ile kirlerin düşmanıdır.  Keskin ve çıkmayan kirleri tek hamlede temizleyip atarak bulaşıklara parlaklık sağlamaktadır. 

Zor ve yorucu görünen tabak ve bardakları anında temizleyip kirleri yok eder. Hepsi bir arada jeli kullanarak hem zamandan hem de yıkama süresinden tasarruf edilir. Saatlerce yıkanmaya çalışan bulaşıkları kısa bir sürede halleder. 

Her kadının rüyasıdır. Mutlu sofralara, kalabalık ailelerin baş tacıdır. Hepsi bir arada jel sayesinde çıkan bulaşıklar çizme yapmadan parlak bir şekilde yıkanır. Güçlü ve etkileyici jel yapısı zorlu kirleri halletmede bir numaralı olacaktır. Hem kolaylık hem pratiklik sağlayan ürün her yemeğin sonunda kullanılan temizlik ürünlerinden biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.