logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 70'li
  • resm Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 70'li

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 70'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 70'li

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 70’li

Pril Gold bulaşık makinesi tableti suda çözünebilir özelliği, güçlü temizlik teknolojisi ile bulaşıklarınızı pırıl pırıl yapıyor! 70 yıkama yapabileceğiniz bu ürün ile içiniz rahat olacak! Gold bulaşık makinesi formülü 12 etkili olarak hazırlanmıştır.

Bulaşık makinesi tableti suda çözünebilir olması nedeniyle folyosunu çıkartmaya gerek olmadan kullanılabiliyor. Pratik bir kullanım özelliği sunan ürün oldukça da etkili bir temizlik formülüne sahip! Yanmış kirlere karşı bile çok iyi sonuç veren Pril Gold, hijyende istenileni veriyor.

Her yıkamada bulaşıklarınızın tertemiz olduğunu görebilir; kir ve yemek artıklarından iz kalmadığını fark edebilirsiniz. Ürün sadece kirleri derinlemesine temizlemiyor, özel formülü sayesinde bulaşıkları parlatma etkisine de sahip! Bulaşıklarınızda iki kat daha güçlü bir hijyen sağlanıyor.

Özel güçlendirilmiş temizlik teknolojisi ile üretilen bulaşık makinesi tableti özel poşeti içinde piyasaya sürülüyor. Siz de bulaşıklarınızın makineden derinlemesine temizlenmiş, parlayarak çıkmasını istiyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.