logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 54'lü

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 54'lüAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 54'lü

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 54’lü

1973 yılında Türkiyenin ilk sıvı bulaşık deterjanı Pril üretildi. O tarihten itibaren bulaşık makinesi tableti denince akla ilk gelen marka olan Pril’in yeni çıkan ürünü olan Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti mutfakların yeni gözdesi olmaya devam ediyor.

Her gün uyandığınız andan uykuya daldığınız ana kadar bulaşıklar birikmeye başlar. İçtiğiniz her çay, yaptığınız her yemek, hazırladığınız her sandviç bulaşık demektir.

Bulaşıklar yaşamın her anında karşımıza çıkar ama Pril varken endişelenmeye gerek yok. Bulaşıklarınızı önceden durulamanıza veya suda bekletmenize gerek yok Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti en zorlu yağ lekelerini bile söküp atacaktır. Bulaşıklarınızda su lekesi dahi bırakmadan bulaşıklarınızda ekstra parlaklık sağlayarak parlamasını sağlar.

Bizim Toptan Market’ten uygun fiyat ve kaliteli ürün avantajıyla Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 54’lü ürününü hemen sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme, güvenli paket ve güvenli alışverişler için Bizim Toptan Market’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En uygun fiyat ve en iyi hizmet!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.