logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 36'lı

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 36'lıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 36'lı

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 36’lı

Tertemiz bulaşıklar için artık ellerinizin yıpranmasına gerek yok. Akıllıca tasarlanmış bulaşık makinesi tableti sayesinde elleriniz sıcak sudan soğuk suya girmeyecek. 

Bulaşık makineleri hemen hemen her evin en büyük yardımcıları. Makineyi doldurmak, çalıştırmak, boşaltmak gündelik hayatımızın bir rutini haline geldi. Bulaşık makinesi tabletleri sayesinde, bulaşıklar üzerinde kalan yemek artıkları ve inatçı lekelerle uğraşmamıza gerek kalmıyor. Biz makineye diziyoruz, gerisini tabletler hallediyor. Her çeşidi her makine yapısına uygun olarak üretiliyor. 

Ufak ama işlevsel yapısı ile bulaşık makinesi tableti, yumurta kirleri ve çay lekelerinden, ağır yağ birikintilerine kadar her türlü kalıntıyı kolayca yok ediyor. Çatal-bıçak-kaşık ürünlerinde, plastik ve cam malzemeli mutfak araç gereçlerinde etkili ve güvenli bir kullanım ile tam hijyen sağlıyor.

Uzun süren bulaşık yıkama derdini de ortadan kaldıran bu tabletler ile kendinize de daha fazla vakit ayırma imkanınız oluyor. 

Pril Gold Bulaşık Makinesi Tableti 36’lı paketlerini yıkamalarınızda deneyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.