logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pril Gold Bulaşık Makinesi Jel 900 ml

Pril Gold Bulaşık Makinesi Jel 900 mlAdet Fiyatı : 224,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 2249,50 TL
Birim Fiyat: 224,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pril Gold Bulaşık Makinesi Jel 900 ml

Pril Gold Jel 40 Yıkama 1000 Ml

Güçlü bir formül eşliğinde geliştirilmiş olan Pril Gold Jel bulaşık makinesinde kullanım için uygundur. Yağ sökme gücü ile dikkat çeken ürün beklemiş bulaşıkların dahi tüm kirinden ve yağından arınmasını sağlar. Ön yıkama yapmadan bulaşıkları makineye yerleştirebilir ve tertemiz bir sonuç elde edebilirsiniz.

Pril Gold Jel yaklaşık 40 yıkama sunar. Özel formülünde camların yıpranmasını engelleyen koruma faktörleri bulunur. Ürün aynı zamanda bulaşık makinelerinde kireç tortusu birikmesini geciktirme özelliğine sahiptir. Çamaşır suyu etkisi sayesinde bardaklarda oluşan çay lekelerini de çıkarır.

Ambalaj içerisinde 1000 ml ürün bulunuyor. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinden temin edilebilir. Sadece tek tıkla evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçlarının kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.