logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Kireç Önleyici 2 L

Porçöz Kireç Önleyici 2 LAdet Fiyatı : 87,90 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 703,20 TL
Birim Fiyat: 87,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Kireç Önleyici 2 L

Porçöz Pas Ve Kireç Çözücü 2 Lt

Ev temizliği konusunda hassas olan bireylerin en çok sıkıntı çektiği konu başlığı, yaşanan pas ve kireç sorunlarıdır. Bu sorunları başlarından def ederek hayallerindeki temizliğe kavuşmak isteyen bireylerin yardımına ise Porçöz yetişiyor. Piyasaya sürdüğü kireç çözücü ürünler ile bilinen ve beğeni toplayan bir marka olan firma, son olarak 2 litrelik özel üretimini de beğeniye sundu.

Porçöz pas ve kireç çözücü 2 litre ürün sayesinde zorlu temizlik çalışmaları sorunsuzca yapılabilmektedir. Kireç lekelerinin, oluşan pasların ve olumsuz olarak nitelendirilebilecek tüm gelişmelerin bir anda yok edildiği ürün, hayatınıza büyük bir kolaylık olarak giriş yapıyor.

Bizim Toptan internet alışveriş sitesi üzerinden rahatça satın alabileceğiniz ürün, fiyat anlamında da sizleri memnun ediyor. En uygun fiyat aralıkları ile fark yaratan Bizim Toptan, markanın 2 litrelik ürününü de aynı uygunlukta satışa sunuyor.

Kirin üzerine çok az bir miktarda atarak anında temizleyebileceğiniz bir ürün olan çözücü, inatçı lekelerin en büyük düşmanı olarak gösteriliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.