logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Hijyen Tuvalet Temizleyici 750 ml

Porçöz Hijyen Tuvalet Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 54,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Hijyen Tuvalet Temizleyici 750 ml

Porçöz Hijyenik Tuvalet Temizleyici Jel 750 Ml

Tuvaletlerinizdeki hijyen siz ve aileniz için çok önemlidir. Bakterilerin ürememesi ve sağlıklı şekilde kalması için tuvaletlerinizin temizliğine önem vermelisiniz. Porçöz Hijyenik Tuvalet Temizleyici Jel 750 Ml sayesinde çocuklarınızı gönül rahatlığı ile temiz bir tuvaletle buluşturabilir ve siz de bu hijyenin keyfini sürebilirsiniz.

Bakteri yuvası tuvaletlerden bıkmışsanız ve tuvaletinizde tam korumalı hijyen istiyorsanız, Porçöz Hijyenik Tuvalet Temizleyici Jel ile tuvaletlerinizi temizleyebilirsiniz. Hastalıkları ve bakteriler tuvaletinizden def edeceksiniz. Bu sayede hem görünüş olarak daha güzel hem de temizlik olarak daha sağlıklı bir tuvalet elde etmiş olacaksınız.

İçerisinde bulunan maddeler sayesinde tuvaletinizin ışıl ışıl görünmesini sağlayacak ve misafirlerinize de temizliği hissettirerek rahat bir imkan sunacak. Tuvaletinizdeki tehlikelerden endişelenmemenizi sağlayacak.

Kolay kullanımı sayesinde tuvaletlerinizi hızlı bir şekilde ışıltılı bir görünüme kavuşturacaksınız. Ayrıca uzun süreli kalıcılığıyla, sürekli tuvaletiniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu sayede tuvaletinizin temiz olmasının tadını çıkarabileceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.