logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici 250 ml

Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici 250 mlAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 598,80 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici 250 ml

Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici , çoğunluğun tercih ettiği, oldukça kullanışlı bir üründür. Bulaşık makinesi belirli bir süreden sonra içerisinde kalıntı biriktirmeye başlar. Böyle bir durumda doğru bir temizleyici ile temizlendiği taktirde uzun süreli olarak makinanızı kullanabilirsiniz.
Porçöz makinanızda biriken kalıntı ya da bunun gibi çeşitli kirleri arındırarak daha rahat bir şekilde çalışmasını sağlar. Aynı zamanda makinanızda önceden kalmış kirleri de, derinlemesine temizler.
Porçöz Bulaşık Makinesi Temizleyici bulaşık makinesi için derinlemesine bir temizleyici arayanlar için oldukça ideal bir üründür. İçeriğindeki muhteşem koku ile birlikte makina temizlendikten sonra etrafa hoş bir koku yayılmaktadır.
Güçlü formülü makinanızda iz ya da bunun gibi çeşitli problemler oluşmasını engeller. Tek bir kullanım ile makinanız muhteşem bir şekilde temizlenir. Genel olarak ev hanımlarının beğenisini kazanan ürünü, siz de kendi bulaşık makinanız için tercih edebilirsiniz. İçeriğinde zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.