logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Pınar Yarım Yağlı Süt 1 l

Pınar Yarım Yağlı Süt 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 08.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Pınar Yarım Yağlı Süt 1 Lt.

Süt hayatımızın her alanında kullandığımız demirbaş ürünlerden. Yarım yağlı süt ise daha az yağ oranına sahip olması ile sıkça tercih ediliyor.

Süt, doğru ve dengeli bir beslenmenin de en önemli parçalarından biridir. Yarım yağlı süt, çocuklarınıza içiniz rahat bir şekilde içirebileceğiniz, tatlılarınızda, hamur işlerinizde kullanabileceğiniz, kahvelerinizin yanında veya içinde tüketebileceğiniz ve düşük yağ oranına rağmen tüm yiyeceklerinizin tadını koruyan yapısı ile oldukça kullanışlı bir üründür. Dünyanın hemen her yerinde pek çok şekilde kullanım alanına sahip içeceklerden biridir.

Yarım yağlı sütler koruyucu bir katkı maddesi takviye edilmeden üretilirler. Uzun ömürlüdürler. Kurabiyelerinizin ve pastalarınızın yanında da iyi giderler. Hemen her mutfağın değişmez ürünlerinden olan yarım yağlı sütler, ideal kıvamları ile tüketicide olumlu bir etki bırakmaktadırlar. Ülkemizde uzun bir zamandır üretilmektedirler. Sporcuların sofralarından da eksik olmazlar. İçerdiği protein ile vücuttaki enerji dönüşümüne katkı sağlarlar.

Pınar Yarım Yağlı Süt 1 Lt. tercihiniz ile yarım yağlı süt kullanmaya siz de başlayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.