logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar UHT Yağlı Süt 1 L

Pınar UHT Yağlı Süt 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar UHT Yağlı Süt 1 L

Pınar Süt Uht Tam Yağlı

Ultra ısıl işlemden geçirilerek çok daha uzun ömürlü olması sağlanmış olan Pınar Uht Tam Yağlı Süt hem içmek için hem de bazı tarifleri hazırlamak için kullanabileceğiniz bir ürün. UHT işlemi ile mikroorganizmaları yok edilmiş olan ürün sütün doğal olarak barındırdığı vitamin ve minerallere sahip.

Pınar Uht Tam Yağlı Süt en faydalı içecekler arasında yer aldığından hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tüketilmesi gereken sütü temin etmek için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Tatlı çeşitlerini hazırlamak ve hamur işi tariflerinizde kullanmak için de tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde süt bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının uzun ömürlü süt kategorisinde bulabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Böylece ürünler adresinize kadar ulaşacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.