logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Süzme Peynir 500 g

Pınar Süzme Peynir 500 gAdet Fiyatı : 89,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Süzme Peynir 500 g

Pınar Süzme Peynir

Pınar süzme peynir sofraları süsleyen bir lezzettir. Yumuşak yapısı sayesinde tercih edilen bir peynir olarak bilinir. Sandviçlerinizde, kahvaltınızda, salatanızda kullanılabilmesi yiyeceklerinizin de yıldızı olarak parlamasına katkı sağlar. Kaliteli peynir arayışında olanların tercih ettiği süzülmüş yumuşak bir peynirdir kısacası Pınar süzme peynir.

İnek sütünden oluşan süzme peynir yumuşaklığı damağınızda dağılan ve gurmeliğinizi artıracak bir lezzet olarak bilinir. Ağız tadında hassas olarak tercih ettiği Pınar süzme peynir her yerde kullanımı bu lezzeti bırakmak istemeyenlerin daha da bağlanmasına vesile olur.

Ekmeğin üzerine kolay sürülebilen yapısı sandviçlerinizde üstün lezzetin oluşmasına katkı sunar. Küp küp doğranabildiği takdirde ise salataların içerisinde rahatlıkla kullanılmasına vesile olur. Bu sayede farklı kullanımlarının olması ürünün tercih edilmesinde etkili olur.

Peynir severlerin sofrasında daima göreceği bir lezzet olarak çıkan Pınar süzme peynir deneyimli firma garantisini uzun yıllar sofralarınızda olmaya devam eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.