logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Süzme Az Yağlı Peynir 1 kg

Pınar Süzme Az Yağlı Peynir 1 kgAdet Fiyatı : 174,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1049,40 TL
Birim Fiyat: 174,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Süzme Az Yağlı Peynir 1 kg


Pınar süzme peynir az yağlı , ağızda dağılan yumuşak ve pürüzsüz yapısı, pınar kalitesi ile harmanlanmış lezzeti ve hijyene dikkat edilerek yapılan üretimi ile severek ve güvenle tüketeceksiniz. Mükemmel sandviçlerin yanı sıra, yeni tariflerinizde de kullanabileceğiniz peynir, lezzetine varınca vazgeçilmesi zor ve sofranızdan eksik etmeyeceğiniz bir seçenek olacak.
Pürüzsüz ve yumuşak kıvamı ekmekle buluştuğunda bu lezzete bayılacaksınız. Soslarda da rahatlıkla kullanabilir, arkadaş ortamlarında enfes sunumlar hazırlayabilirsiniz. Küp küp doğrayarak, dağılmadan salatalarınıza da karıştırabilirsiniz. Kahvaltı sofralarınızın başköşesinde olmaya aday pınar süzme peynir az yağlı , zeytinyağı, ceviz ve kekikle görünümü şenlendirebileceğiniz sunumlar ile çok daha enfes görünüme kavuşabilir.
Mükemmel börekler ve çay saati atıştırmalıkları hazırlayabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çıtır ekmekler ve atıştırmalıklar ile de oldukça lezzetli sunumlar hazırlayabilir, sofranızın en önemli ürünü haline getirebilirsiniz. Sanal marketlerden online olarak da satın alabileceğiniz ürünü, bulunabilirlik kolaylığı ile de sıklıkla tercih edebilirsiniz. Buzdolabında açmadan son kullanma tarihini göz önünde bulundurarak güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.