logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Şölen Kangal Sucuk 200 g

Pınar Şölen Kangal Sucuk 200 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Şölen Kangal Sucuk 200 g


Pınar şölen ısıl işlem görmüş kangal sucuk , kahvaltı sofralarında sucuk olmadan doymayanların ve mangal severlerin kalbini çalacak ve tercih edilecek bir üründür. Kahvaltı sofralarının mükemmel tamamlayıcı olmasının yanı sıra, ev yapımı pizzalarınız ve yeni deneyeceğiniz tarifleriniz için de lezzetli bir yardımcı olacaktır.
Soyarak tüketebileceğiniz sucuk, oldukça fazla tarif seçeneği ile mutfaklardan eksik edilmemesi gereken bir üründür. Ev yapımı kumpirler için de enfes uyumu ve lezzeti sayesinde ideal bir seçim olacaktır. Acılı ve acısız seçenekleri de damak zevkine uygunluğunu gözler önüne seriyor. Baharat tutkunları da severek tüketecek ve bu lezzetten vazgeçemeyecekler.
Mangal tutkunları için en ideal seçim olan pınar şölen ısıl işlem görmüş kangal sucuk , kömür ateşinde mest edecek kokusu ve enfes lezzeti ile sofranızın başköşesine kurulacak. Pınar kalitesi ve güveni ile size sunulan ürün, sanal market dahil bulunabilirliği sayesinde de tercihiniz olacaktır. Saklama koşullarına uyulduğu sürece güvenle tüketilebilir, son kullanma tarihini göz önünde bulundurarak, buzdolabında rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.