logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Pastorize Tereyağ 1 kg

Pınar Pastorize Tereyağ 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Pastorize Tereyağ 1 kg

Pınar Tereyağı

Pınar tereyağı gerek yemeklerinizde gerek tatlılarınızda gerekse kahvaltılarınızda kullanabileceğiniz lezzetli bir üründür. Yemeklerinizin tadına tat katar. Tereyağının yemeklere kattığı lezzetten vazgeçemeyenler için pınar tereyağı boyutlar üretilmiştir. tereyağı uzun süreli kullanımlarınızda da oldukça makul bir tercihtir.

Pınar tereyağı üretiminde hijyene önem verilmektedir. El değmeden paketlenmektedir. Hijyenik ortamlarda üretilen pınar tereyağı müptelalarının tercih sebeplerinden. Yoğun süt miktarı ve kıvamıyla sofranızın vazgeçilmezi olacak.

Kahvaltılarınız da kızarmış ekmekleri şenlendirecek bir üründür. Hamur işlerinde de tereyağından vazgeçemeyenler, yemekler tereyağsız olmaz diyenler için üretilen pınar tereyağı paketiyle ihtiyaçlarınızı karşılar. Fazla gelen tereyağını tereyağını parçalara bölerek derin dondurucuya koyularak uzun zaman saklanabilir.

Türk mutfaklarının vazgeçilmesi olan tereyağı sofralarınıza lezzet katar. Yemeklere lezzet katarak yiyenlerin damaklarında iz bırakır. Konduğu her yemeği güzelleştiren tereyağı müptelaları için pınar tereyağı oldukça uygundur. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.