logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Labne 400 g

Pınar Labne 400 gAdet Fiyatı : 72,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Labne 400 g

Pınar Labne

Hem çocukların hem yetişkinlerin tüketebileceği Pınar Labne peynir. Kahvaltılarda yer alabileceği gibi salatalarda, garnitürlerde, çeşitli tatlılarda da kullanılabilir. Pınar Labne peynir, tap taze ekmek üzerine sürülüp yanında çay ile birlikte ağzınıza layık olacaktır.

İster tek başına ekmeğe yayarak sürülürken, ister üzerine çeşitli marmelatlar da eklenerek yenilebilir. Sütün yoğun olduğu bu lezzet çocuklarınızın vazgeçilmezi olabilir. Labne peynir aynı zaman da bebeklerinizin mamalarına da göz kararı karıştırılarak onların da bu tattan sonra keyfine diyecek olmayacaktır. En güzel aile kahvaltı masalarınızda, rengârenk tabaklar içerisinde bembeyaz labne peynir masanın yıldızı olacaktır.

Minik minik kare şekilde kesilmiş ekmeklerinizin üzerine labne peynir sürdükten sonra, yanına da mis kokulu çay da demlendi mi güne güzel başlamanız için başka bir şeye gerek olmayacaktır. Ağızda dağılan muhteşem kıvamıyla, yumuşacık labne peynir buzdolabının kendini sürekli yenilen ürünü olacaktır. Muhteşem kokusuyla ve kolay sürümüyle size de tatması kalacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.