logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Kangal Sucuk Klasik 225 g

Pınar Kangal Sucuk Klasik 225 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Kangal Sucuk Klasik 225 g

Pınar Sucuk Kangal Klasik

Pınar Dana Sucuk özenle harmanlanmış baharatlar ve etin en güzel yerinden üretilmiştir. Yaklaşık 1 haftalık doğal kurutma işleminden sonra satışa sunulan Pınar Kangal Sucuk, en lezzetli malzemeler ve özel tarifi ile sofralarımızda yıllardır başköşede yerini almaktadır.

Geleneksel tariflerin yanı sıra ürün çeşitliliğiyle önce gözümüzü doyuran Pınar Sucuk, ailesine bir yenisini daha ekledi. Pınar Sucuk Kangal Klasik seçeneği ile ızgara, mangal, tost, sahanda sucuklu yumurta o an canınız ne isterse onu deneyimleyebileceğiniz kullanıma her an hazır mis gibi kokusuyla şölen yaratan bir üretimin sonucudur.

Fermente sürecinden geçip özenle kurutulduğu için pişirme işlemi uygulamadan atıştırmalık olarak tüketmenizde mümkündür. Türk damak zevkine hitap eden Pınar Kangal Sucuğu dilerseniz pişirdiğiniz bakliyat ürünlerine ya da evde yapılmış bir pizza üzeri içinde kullanabilirsiniz. 

Lezzeti içinde gizli Pınar Kangal Sucuğu son kullanma tarihine kadar serin, kuru ve soğuk bir yerde muhafaza ederek güvenle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.