logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco 55 g

Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco 55 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco 55 g

Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco

Ülkemizde hem kaliteli hem yenilikçi; ambalajından lezzetine kadar özenle kuruyemiş üreten markaların ilk sırasında Peyman geliyor. Alanında öncü markalardan olan Peyman’nın hemen her yaştan insanın gözdesi olan ürünlerden birisi de Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco.

Yer fıstığının lezzeti bir başkadır. Hem soslu, hem kızarmış, hem de taccolu olunca lezzeti daha bir benzersiz oluyor. Yer fıstığının özellikle gelişme çağındaki çocuklar için ideal olduğu bilinmekle beraber, bunun yanında hemen her yaştan insan için protein kaynağı olduğu, enerji verdiği, kalp ve damar hastalıklarına da iyi geldiği biliniyor.

olarak adet olarak kendi özel ambalajında satılan bir ürün Peyman Nutzz Soslu Kızarmış Yer Fıstığı Tacco. Kuruyemiş kategorisi altından erişebileceğiniz bu çok çok özel taccolu yer fıstığını avantajlı fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.