logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 g

Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 5,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 64,20 TL
Birim Fiyat: 5,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80 g

Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz

Arkadaşlarla sahile gidilir, çekirdek yenir. Evde akşam dizi izlenir, çekirdek yenir. Eve misafir gelir, çekirdek ikram edilir. Misafirliğe gidiler, çekirdek ikram edilir.

Nerede eğlenceli hoş bir sohbet yapılıyorsa, orada çekirdek yenir. Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz ise bu eğlenceli ve hoş sohbetlere arkadaşlık eder.

Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz 80, girdiği ortamları hem neşelendirir hem de can sıkıntısını giderir. Evde boş boş oturuyorsanız ve canınız çok sıkılıyorsa bir paket Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuzkesinlikle işinizi görecektir.

Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz kermeslerde, düğünlerde, eğlencelerde, konserlerde ve daha birçok yerde de ellerde görülür. Bunun yanında Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz yiyenin yedikçe yiyesi gelir. Eğer siz de canı sıkılanlardansanız ya da hoş ve eğlenceli bir sohbetin olduğu ortama gidiyorsanız Peyman Çitliyo Kara Şimşek Tuzsuz’u yanınıza almayı unutmamalısınız.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.