logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Çitliyo AyÇekirdeği Süper Boy Tuzsuz 100 g

Peyman Çitliyo AyÇekirdeği Süper Boy Tuzsuz 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo AyÇekirdeği Süper Boy Tuzsuz 100 g

Peyman Çitliyor Süper Boy Tuzsuz Ala Ay Çekirdeği 

Peyman çitliyor süper boy tuzsuz ala ay çekirdeği özenle seçilen çekirdeklerin birleşimidir. Lezzetli oluşuyla hafızalarda yer eder. Tuzsuz oluşu hafif olmasını sağlar ve şişkinliklere sebep olmaz. Peyman çitliyor süper boy tuzsuz ala ay çekirdeği damaklarda enfes bir tat bırakır. 

Peyman çitliyor süper boy tuzsuz ala çekirdeği çay saatlerinin, pikniklerin ve keyif yapılacak özel anların aranan ismidir. Televizyon izlerken keyif yapmak isteyenlerin olmazsa olmazıdır. Çekirdek severlerin mutfağında her zaman yerini alır bu çekirdek. Bu çekirdeği sevenler tadını hemen tanırlar. Keyif düşkünlerinin olmazsa olmazıdır. Eşsiz ay çekirdeği tadıyla unutulmaz anlar yaşatır. 

Çay ve Peyman çitliyor süper boy tuzsuz ala ay çekirdeği süper bir ikilidir. Çay severler çay keyiflerinin yanında eksik etmezler. Stres atma özelliğiyle de sıklıkla tercih edilir. 

Peyman çitliyor tuzsuz ala ay çekirdeğiyle yapılan keyif keyiflerin en güzelidir. Taze oluşuyla da kalpleri fetheder. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.