logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Süper Boy Daha Tuzlu 100 g

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Süper Boy Daha Tuzlu 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Süper Boy Daha Tuzlu 100 g

Peyman Çitliyo Süper Boy Daha Tuzlu Ala Ayçekirdeği

Ayçekirdeği hem keyif veren bir atıştırmalık hem de sağlığa pek çok faydası bulunan bir kuruyemiş. Eğer sizin tercihiniz tuzlu ay çekirdeğinden yana ise Peyman Çitliyo Daha Tuzlu Ala Ayçekirdeği tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Üstelik artık süper boy paketi ile çok daha ekonomik.

Peyman Çitliyo Daha Tuzlu Ala Ayçekirdeği klasik ay çekirdeğinden daha tuzlu. Vazgeçemeyeceğiniz bu lezzeti akşamları televizyon izlerken tüketebilir, arkadaş toplantılarını renklendirmek için ikramlık olarak da kullanabilirsiniz.

Her 100 gr üründe 50 gr yağ, 19 gr protein, 24 gr karbonhidrat bulunuyor. Ambalaj içerisinde ürün mevcut. Günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz ve süper boy olarak kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.