logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Klasik Tuzlu Süper Boy 100 g

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Klasik Tuzlu Süper Boy 100 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 6,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 150,00 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Klasik Tuzlu Süper Boy 100 g

Peyman Ayçekirdeği Klasik Tuzlu

Sohbetlerin vazgeçilmezi ve akşam saatlerindeki televizyon keyfinin en iyi dostu ay çekirdeklerini sevdikleriniz ile de paylaşarak daha keyifli ve samimi anlar yaşayabilirsiniz. Diğer kuruyemiş ürünleri ile birlikte de oldukça iyi bir uyum sağlayan Peyman Ayçekirdeği paketleri içerisinde çekirdek bulunmaktadır.

Hijyenik koşullarda paketlenmekte olan Peyman Ayçekirdeği paketlerini açmadığınız sürece son kullanma tarihine kadar taze ve lezzetli kalmaktadır.

Kuruyemiş kategorimizde yer alan Peyman Ayçekirdeğini sipariş vermek vermek istiyorsanız Bizim Toptan internet mağazasını tercih edebilirsiniz. Her an tüketebileceğiniz lezzetli ve tuzlu ay çekirdeği paketleri ile zamanın nasıl keyifli geçtiğini anlayamayabilirsiniz. Lezzetli ay çekirdekleri sizleri bu adreste bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.