logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Daha Tuzlu 180 g

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Daha Tuzlu 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği Daha Tuzlu 180 g

Peyman Çitliyo Daha Tuzlu Ala Ayçekirdeği

Peyman Çitliyo Daha Tuzlu Ala Ayçekirdeği paketlerinde taze ay çekirdeği yer alıyor. Akşam saatlerindeki televizyon keyiflerinin vazgeçilmezi olan çekirdeklerinizi dilerseniz misafirlerinize de ikram ederek daha keyifli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Diğer kuruyemiş ve çerezler ile birlikte de tüketebileceğiniz ay çekirdekleri tamamen hijyenik koşullarda el değmeden üretilmektedir. Tuz oranı yüksek olan ay çekirdeği, tuzlu çekirdek sevenler için idealdir.

Peyman markalı ay çekirdeklerine ulaşmak ve diğer kuruyemişlere de göz atmak istiyorsanız kuruyemiş kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazası üzerinden sipariş edebileceğiniz ekonomik ay çekirdeğinizi sizler için adresinize kadar teslim ediyoruz. Sinema ve televizyon keyiflerinizi bir üst noktaya taşıyabilmek için Peyman ay çekirdeklerini deneyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.