logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Çitliyo Ayçekirdeği 180 g

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği 180 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Çitliyo Ayçekirdeği 180 g

Peyman Ayçekirdeği 

“Çitliyor muhabbete kitliyor” sloganı ile hayatımıza giren bir ürün. Peyman Ayçekirdeği, zamanında toplanan günebakanlardan özenle, son derece modern tesislerde tuzlu ya da tuzsuz olarak özel hazırlanan bir lezzet.

Canınız sıkıldığında, televizyon izlerken, evde keyif yaparken, dostlarla iki çift lafın belini kırarken rahatça çitleyebileceğiniz bir çekirdek. Özel ambalajı içinde her dem taze. Çıtır çıtır bir lezzet. Çitlediğinizde kaliteden ödün verilmediğini açık ara görebileceksiniz.

Böylesi özel bir ay çekirdeği, kuruyemiş kategorisinde yer alıyor ve ambalajlarda adet olarak satılıyor. Bizim Toptan internet mağazasında özel fiyat avantajları ile satın alabileceğiniz bu ürünü kapınıza kadar getiriyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.