logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti 140 g

Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti 140 g

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 43,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 474,60 TL
Birim Fiyat: 39,55 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Asorti 140 g

Peyman Dorleo Asorti Mix

Kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirmenin tam zamanı. En özel kuruyemişlerin bir arada mükemmel bir şölen oluşturduğu Peyman Dorleo asorti mix paketleri ile en önemli anlarınızda Peyman yanınızda. Anı biriktirirken, tadından vazgeçemeyeceğiniz tüm kuruyemişler bu paketin içinde.

Kuruyemişin kalitesi, doğadan gelmesindedir. Doğadan sofralara uzanan zorlu bir yolculukta sizlerin en güzel anlarınıza eşlik etmek için direnen kuruyemişler. En bereketli topraklardan, siz en iyisini tüketin diye çalışan bir ekip.

Peyman Dorleo sayesinde, hem en özel anlarınız şenlenecek hem de sağlıkla, enerji ile dolup taşacaksınız. Dorleo seri her bir an için farklı bir paket tasarlıyor. Yani hangi ortamda bulunuyorsanız o ortama uygun bir kuruyemiş paketi seçmeniz mümkün.

Özel paketlerde sunuluyor olması, kuruyemişleri aynı ilk günkü tazeliğinde saklamanıza yardımcı oluyor. Gerçi açan bir daha kapatmadan tüketiyor ama! Leziz mi leziz, sağlıklı mı sağlıklı, tadında mı tadında ürünler sayesinde her anınızın değerini ve kıymetini çok daha fazla hissedeceğiniz zamanlar yaşamanız temennisi ile…

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.