logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Leblebi 200 g

Peyman Bahçeden Leblebi 200 g


2 Adet üzeri 41,4 TL

Adet Fiyatı : 45,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 496,80 TL
Birim Fiyat: 41,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Leblebi 200 g

Peyman Dorleo Benekli Sarı Leblebi 

Herkes bilir ki halk arasında bilinen sarı leblebi aslında tuzlu leblebidir. Ancak, Peyman halk arasına karışma konusunda o kadar başarılı ki sarı leblebi paketlerini her yerde görebilirsiniz. Keyifli sohbetlerin, mutlu anların destekçisi, baş kahramanı olan sarı leblebileri her an yanınızda taşımak istemez misiniz?

İster ikramlık ister atıştırmalık olarak değerlendirin. Küçük paketi sayesinde hem yanınızda hem de sofranızda yer alıyor. Mutlu anlarınızda tadı damağınızda kalıyor. Lezzetli ve taze bir ürün oluşu da kişiler için önemli bir parametre oluşturuyor. Peyman Dorleo benekli sarı leblebi paketlerde mutlu günlerinizi şenlendirmek için hazırda bekliyor.

Lezzeti ile sizi küçüklüğünüze götürecek. Kim leblebi tozunu denememiştir ki? İşte Peyman Dorleo ailesindeki leblebiyi ağzınıza attığınız anda o hatıralar yeniden gözünüzde canlanacak.

Dost meclislerinin baş üyesi, mutluluğunuzda üzüntünüzde her zaman yanınızda olan kadim dost. Bırakın ağzınızın tatlanmasını, leblebi bir bağımlılık. Bu bağımlılığın hem lezzetli hem de güvenilir ve sağlıklı adresi Peyman.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.