logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Yerfıstığı İçi 175 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Yerfıstığı İçi 175 g


2 Adet üzeri 54,25 TL

Adet Fiyatı : 58,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 651,00 TL
Birim Fiyat: 54,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Yerfıstığı İçi 175 g

 

Peyman Dorleo Yerfıstığı İçi 

Çıtır çıtır kıvama sahip olan Peyman Dorleo Yerfıstığı İçi ile günün her saatinde lezzet keyfi yapabilirsiniz. Kuruyemiş kategorimizde yer alan Dorleo Yerfıstığı İçi paketinin içerisinde tam taze ve çıtır yerfıstığı içi bulunmaktadır.

Kaliteli fıstıklar ile paket haline getirilen bu ürün, ambalajının kalitesi ile ilk günkü gibi tazeliğini uzun süre korumaya devam edebiliyor.

Peyman markalı Dorleo Yerfıstığı İçi ürününü satın almak istiyorsanız Bizim Toptan internet mağazamızın kuruyemiş kategorisinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Tek bir tıklama ile alışverişlerinizi kolayca yapabileceğiniz internet mağazamızdaki fırsatları kaçırmayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.