logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Tuzlu Leblebi 80 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Tuzlu Leblebi 80 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Tuzlu Leblebi 80 g

Peyman Dorleo Tuzlu Leblebi

Geçmişten gelen lezzetler her zaman bir nostalji havası oluşturur. Peyman Dorleo tuzlu leblebi de geçmişte anılarınızı hatırlatacak ve yüzünüzde kocaman bir gülümseme oluşturacak. Üstelik doğru tuz oranı ile sizi rahatsız etmeden mükemmel bir keyif sağlayacak.

Doğal mı doğal, lezzetli mi lezzetli, taze mi taze bir atıştırmalık ile zaman geçirmek istemez misiniz? O halde ne duruyorsunuz. Bir anda kendinizi bahçelerde hissedeceğiniz paketi açın, bu zamana kadar yaşamadığınız pek çok deneyimi yaşayın.

Lezzet dendiğinde ilk adresin Peyman olduğunu bilenler, hem kendilerini hem de çevrelerindekileri seviyor demektir. Sağlıklı ve taze ürünler ile muhabbet koyulaştıkça bağlar kuvvetlenecek. Bilirsiniz, kuruyemişin tadı kalabalıkla çıkıyor.

Hoş sohbetler etmek, anılar biriktirmek kolay. Bunları ölümsüz yapmak için ise Peyman sizlere yardım edecek. Peyman Dorleo tuzlu leblebi paketlerini istediğiniz her yere kolayca taşıyacaksınız. Paket açılsa bile ilk günkü tazelik her zaman sizin yanınızda olacak. Böylece bayatlamış, içinizi burkan her şeyden çok kolayca uzaklaşmış olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.