logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 60 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 60 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 60 g

Peyman Dorleo Kabak Çekirdeği 

Peyman Dorleo kabak çekirdeği ile daha keyifli anlar yaşayın! Televizyon seyrederken, sohbet ederken, içeceklerinizin yanında kabak çekirdeği tüketebilirsiniz! Kabak çekirdeği içerdiği Omega 3 ve Omega 6 vitaminleri sayesinde oldukça da faydalıdır.

Kabak çekirdeği kavrulmuş ve tuzlu olarak üretilir. Gün içinde bir avuç kabak çekirdeği ile enerjinizi arttırmanız mümkündür! Lezzeti ve içerdiği vitaminler kabak çekirdeğini birçok insana sevdirmiştir. Günlük olarak 25-30 gram tüketilmesi bile iyi bir etki yapacaktır. 

Kabak çekirdeği ağzı kilitli özel ambalajında paketlenir. Bu sayede tazeliğini uzun süre korur. Paketi açmış olsanız bile özel kilidi sayesinde ürünü iyi şekilde muhafaza etmeyi sürdürebilirsiniz. Lezzetini uzun süre koruma özelliğine sahiptir.

Kabak çekirdeği sevenlerdenseniz ve akşamlarınızı, gününüzü bu çerez ile daha da keyifli hale getirmek istiyorsanız 5’li paketler halinde satılan ürünümüzü satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.