logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 120 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 120 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Kabak Çekirdeği 120 g

Peyman Dorleo Kabak Çekirdeği

Lezzetin özünü keşfetmeye hazır mısınız? Peyman Dorleo kabak çekirdeği sayesinde mükemmel bir deneyim sizleri bekliyor. Üstelik bu lezzetli ürün büyük boy paketi ile ailecek tüketmenize imkan sağlıyor. Kabak çekirdeği kuruyemişlerin en sağlıklısı.

Doğadan tabaklarınıza gelen lezzete ortak olmak istemez misiniz? Bir başladığınızda bir daha asla duramayacağınızı unutmamalısınız. Lezzetiyle, tazeliğiyle, doğallığıyla mükemmel bir tada ulaşmak artık çok kolay. Peyman Dorleo kabak çekirdeği paketleri ile hem evinizde hem işinizde hem de okulunuzda sizlere eşlik ediyor.

Özel ambalajı sayesinde Peyman, bayatlamanın önüne geçiyor. Paketi ne zaman açarsanız açın açtığınız günkü gibi tazecik bir kuruyemiş ile karşılaşacaksınız. Hoş sohbetlerinizde, en güzel anlarınızda size eşlik edecek olan kabak çekirdeği bir yandan da sağlığın bir numaralı adresi.

Sağlıklı bir ürün tüketebilmek adına Peyman büyük bir emek harcıyor. İnsanlar biliyor ki Peyman ürünleri sayesinde sağlıklı, taze ve lezzetli kuruyemişler her zaman sofralarına gelecek. Üstelik bayatlama riski olmadan ilk günkü gibi taze.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.