logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 160 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 160 g



Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Fındık 160 g

Peyman Dorleo Fındık İçi 

Gün içerisinde ya da akşam saatlerinde atıştırmalık olarak tercih edebileceğiniz ürünler arasında Peyman Dorleo Fındık İçi de bulunuyor. En taze ve en lezzetli fındıklar kullanılarak elde edilen ürün tek başına dahi muhteşem bir lezzet şöleni yaratabiliyor.

Peyman Dorleo Fındık İçi hazırladığınız tatlı tariflerinde de kullanabileceğiniz bir ürün. Kek gibi hamur işi çeşitlerine bütün olarak ekleyebilir ya da ezerek fındık kırıntıları ile harika süslemeler yapabilirsiniz. Fındık sağlık için de son derece faydalı bir gıda.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisinde bulabileceğiniz bu ürünün adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde atıştırmak istediğiniz tüm ürünleri internet mağazasından tek tıkla temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.