logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Badem 175 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Badem 175 g


2 Adet üzeri 79,95 TL

Adet Fiyatı : 86,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 959,40 TL
Birim Fiyat: 79,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Badem 175 g

Peyman Dorleo İç Tatlı Badem

Peyman ailesine katılmaya hazır mısınız? Bahçeden toplanan ve sofralarınıza kadar büyük bir özen ile getirilen iç tatlı badem sayesinde mükemmel bir lezzete ortak olacaksınız. Kim istemez ki sofrasında sürekli olarak sade, tatlı ve doğal kuruyemişler olsun.

Güzel bir gün geçirirken yanınızda bir sevdiğiniz dostlarınız bir de Peyman Dorleo iç tatlı badem yer alacak. Paylaştıkça çoğalan sevgilerin baş karakteri her zaman Dorleo tatlı badem olacak.

Lezzetinden hiçbir şekilde vazgeçemeyeceğiniz iç tatlı badem, hem yemeklerinizi hem de tatlılarınızı şenlendiriyor. Bunun yanında cebinizden de hiç eksik edemeyeceksiniz. Mutlu da olsanız, hüzünlü de olsanız yol arkadaşınız her zaman Peyman Dorleo iç tatlı badem paketleri olacak.

Yapılan tatlıların vazgeçilmez olmasının püf noktası iç tatlı badem. Bunu da her gurme bilir. Siz de Peyman Dorleo ailesini sofralarınıza dahil edin, vazgeçilmez, lezzetli ve sağlıklı yemekler o yetenekli ellerinizden dökülsün. Emin olun Peyman ailesinin dahil olduğu yemekler, komşularınızın vazgeçilmezi olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.