logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 150 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 150 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 150 g

Peyman Dorleo Antep Fıstığı 

Hem taze hem de leziz. Gününüze keyif katacak atıştırmalıklardan biri de Peyman Dorleo Antep Fıstığı olabilir. Kabuklu Antep fıstığı sizin de favori kuruyemişleriniz arasındaki yerini alabilir. En taze fıstıklara artık sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Peyman Dorleo Antep Fıstığı besleyici bir gıda. Her üründe 21,4 gr protein, 46,8 gr yağ ve 26,8 gr karbonhidrat bulunuyor. Protein yönünden zengin olan bu kuruyemişi hazırladığınız tatlıları süslemek ya da daha leziz kılmak için de kullanabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Hem atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz hem de pek çok tarifte kullanabileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının kuruyemiş kategorisinden temin edebilirsiniz. Aradığınız ve özlediğiniz tüm lezzetler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.