logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kaju Fıstığı Çiğ 140 g

Peyman Bahçeden Kaju Fıstığı Çiğ 140 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kaju Fıstığı Çiğ 140 g

Peyman Bahçeden Kaju Fıstığı Çiğ

Bahçeden sofranıza uzun bir maraton. Lezzetini içinde saklayan kaju fıstıkları bir enerji deposu. Enerjisini bahçeden temin etmek isteyenler için en ideal ürün. Sofraların vazgeçilmezi. Akşam sohbetlerinin, kapı önü çaylarının en önemli arkadaşı Peyman Bahçeden kaju fıstığı çiğ.

Ağızda kıtır kıtır yapan yapısı ile kişileri cezbeden tadını keşfedin. Bahçeden sofranıza gelen bu ürün ile sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor. Gün içinde gerekli enerjiyi almak istemez misiniz? Üstelik 1 avuç kuruyemiş ile bunu sağlayabilmek büyük bir avantaj.

Peyman Bahçeden kaju fıstığı çiğ ürünü sayesinde, arkadaşlık ilişkilerinizi ilerletebileceğinizi söylesek ne derdiniz? Muhabbetlerin en başarılı destekçisi. Üstelik her an yanınızda taşıyabileceğiniz küçük paketler ile sizlere yardımcı oluyor.

Herkes bilir ki küçükler karışık bir kuruyemiş tabağı içinde her zaman kajular ile başlar. Bir bakarsınız ilk kajular bitmiştir. Büyük küçük herkesin sevdiği lezzet artık bahçeden geliyor. Çocuklarınıza, ailenize güvenli bir şekilde kaju tükettirmek adına doğru markayı seçin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.