logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Çiğ Badem 140 g

Peyman Bahçeden Çiğ Badem 140 g


2 Adet üzeri 79,95 TL

Adet Fiyatı : 86,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 799,50 TL
Birim Fiyat: 79,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Çiğ Badem 140 g

Peyman Bahçeden İç Tatlı Badem 

Ağzının tadını bilen, sağlıklı yaşamayı amaç edinenlerin tek adresi Peyman. Peyman Bahçeden ürünleri sayesinde hem sağlıklı bir yaşam sürecek hem de bahçeden gelen lezzetler ile enerjinizi toplayacaksınız. Hem çocuklar hem de büyükler keyifle tüketim sağlıyor.

Kuruyemiş ile sağlığınıza sağlık katmak, kaliteli bir yaşam sürmek, enerjinizi bahçeden elde etmek istemez misiniz? O halde ne duruyorsunuz? Peyman Bahçeden iç tatlı badem paket seçenekleri ile hem ofiste hem okulda hem de evde kolay tüketim sağlayabilirsiniz.

Çocuklara bahçeden lezzetleri tattırma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? Bahçenin en güzel tatları bu paketlerde! Çocuklarınız da bu kuruyemişlere hayran kalacak. Sağlıklı çocuklar mutlu ebeveynler demek, mutlu ebeveynler ise Peyman’ı tanıyor demektir.

Sofralarınızdaki lezzetli pilavların baş tacı iç badem. Tatlıların en güzel süsleri iç badem. Her zaman sağlık dağıtan iç badem. Siz de hem mükemmel yemekler ortaya çıkarmak hem de güne dinç ve sağlıklı başlamak için her gün 1 avuç kadar iç tatlı badem ile buluşun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.