logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 3 L

Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 3 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Narin Çamaşır Deterjanı Sıvı 3 L

Perwoll Narin Sihir 3 Lt

 

Perwoll ile çamaşırlarınıza iyi davranabilirsiniz. Kumaşı eskitmez, korur. Çamaşırlarınızdaki renklerini koruyarak, ilk günkü gibi kalmalarını sağlar. Pürüzlü bölgeleri düzleştirerek en uygun ışık yansımasını yaşatır. Normal koşullarda çamaşır makinesinde yıkanmaktan yıpranan çamaşırlar, Perwoll Narin Sihir sayesinde git gide yeni gibi görünecek!

Yünlü çamaşırlarınız başta olmak üzere, hassas olan her kıyafetlerinize gereken bakımı sağlayarak adeta cildinizde kaşmir etkisi yaratmak için Perwoll Narin Sihir ürününü güvenerek tercih edebilirsiniz. Çamaşırlarınız için iyi bir şey yapmak istediğinizde Perwoll Narin Sihir’i tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Çamaşır makinesine atmaya kıyamadığınız en hassas çamaşırlarınızı dahi güvenle yıkayabilirsiniz. Yünlü, ipek, viskoz gibi kaliteli olduğu kadar hassas olan kıyafetlerinizi 20 ila 60 °C ‘de yıkanması koşulu ile Perwoll Narin Sihir’e emanet edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market’in siz müşterileri için sunduğu harika indirimlerden yararlanmak, kaliteli ürünlere bir tıkla sahip olmak için Perwol Narin Sihir 3 litrelik ürününü hemen sepetinize ekleyin! Karmaşık olmayan online sitesi sayesinde, genç yaşlı herkes sitemizi rahatça kullanabilir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.