logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Renkliler Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4,5 kg

Persil Color 5 Kg

Üstün leke çıkarma formülü ile üretilmiş olan Persil Color renkli çamaşırların temizliği için ideal bir ürün. Deterjan düşük ısıda dahi tam sonuç almanızı sağlayabilir. Çünkü soğuk aktif formülü ile üretildi. Uzun süre kalıcı olan çiçek kokusu tüm çamaşırlarınızı sarabilir.

Persil Color renkli çamaşırların rengini ve parlaklığını koruyor. Sadece 20 derece sıcak suda dahi aktifleşiyor ve lekeleri kısa sürede çamaşırdan çıkarıyor. Leke çıkarıcı kapsüller ile toz deterjanın birleşiminden elde edilen ürün bahar çiçeklerinin mükemmel kokusuna sahip.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının çamaşır deterjanı kategorisinde yer alıyor ve 5 kilogramlık ambalajında kullanıma sunuluyor. Mükemmel temizlik için ihtiyacınız olan tüm deterjan çeşitleri sadece bir tık uzaklıkta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.