logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Premium Çamaşır Deterjanı Sıvı 30 Yıkama

Persil Premium Çamaşır Deterjanı Sıvı 30 YıkamaAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Premium Çamaşır Deterjanı Sıvı 30 Yıkama

 

Persil Premium Jel Deterjan şimdi de renkliler için! Geliştirilmiş özelliği ile zorlu lekeleri kolayca çıkarır, mis gibi kokan parfümü ise 4 haftaya kadar size ferahlık sağlar. Persil kalitesiyle yüzlerde gülümseme yaratacak bir hizmet vermektedir.

Yenilikçi anlayışa sahip olan ve kendini sürekli geliştiren Persil, geliştirdiği üstün formül ile lekeleri çıkarmakta zorlanmaz. Renklilere özel bu ürünü ile renkli çamaşırlarınızın rengini soldurmaz, ilk günkü gibi rengini korumasını sağlar.

Jel deterjan ile çamaşırlarınız hiç olmadığı kadar iyi gözükecek. Çamaşırlarınıza iyi davranan Persil Premium Jel Deterjan, 30 yıkamalık ambalajı ile istediğiniz kadar kolay bir şekilde çamaşır yıkayacak, her zaman temiz kıyafetler giymenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Temizlik, insanın kendisinden başlayıp yaşadığı yere kadar birçok yerde önem sahibidir. Çamaşırlarınızın temiz olması, güzel kokması size güven verir. Gelişen teknoloji ile daha da kolay sıhhat yollarına giriş yapmamız, bizi daha temiz, daha şık insanlar yaptı. Sevilen Persil markası ile sizin için özel olarak geliştirilmiş bu ürüne bir şans verin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.