logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 6 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Persil Matik Gülün Büyüsü 6 kg

Gül kokusunun büyüleyici etkisini çamaşırlarınızda hissetmek istiyorsanız Persil matik gülün büyüsü 6 kg olarak satışta! 40 yıkamaya kadar kullanılabileceğiniz bu ürün inatçı lekelerin çıkarılmasında son derece etkili. 

Özel formül kullanılarak üretilen çamaşır deterjanı giysilerinizde herhangi bir iz bırakmaz. Kumaşın en derinine işleyen yapısı ile öne çıkar. Bu sayede en inatçı lekeler bile Persil çamaşır deterjanı sayesinde çıkar.

Uzun süreli ferahlık giysilerinizde gün boyu hissedilir. Kumaşları üstün koruyucu etkisi ile koruma altına aldığından dolayı yıkama sonrasında yıpranma gibi durumlar ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Tertemiz ve oldukça parlak çamaşırlar elde etmek isteyenlerin tercihi! Persil gül büyüsü giysilerinize bırakacağı eşsiz koku ile ferahlığı destekliyor. En inatçı lekelerde bile etkili olması ile ev hanımlarının sıklıkla tercih etmesini sağlamakta. Çamaşırlarınızı bu deterjanla uygun programda yıkayın ve tertemiz sonuçlar elde etmenin keyfini yaşayın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.