logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Çamaşır Deterjanı Sıvı 24 Yıkama

Persil Çamaşır Deterjanı Sıvı 24 YıkamaAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Çamaşır Deterjanı Sıvı 24 Yıkama

Persil Power Jel 24 Yıkama

Persil power jel 24 yıkama üstün çıkarma gücü olan ve bir kere kullanıldıktan sonra vazgeçilmesi zor olan deterjandır. Özel formülü ile daha ilk yıkama da çamaşırlar üzerindeki etkisiyle şaşırtır.  Kirlere derinlemesine nüfus eder ve muhteşem kokusuyla büyüler. Zorlu lekelerin savaşçısıdır Persil power jel. Uzun süre ferahlık sağlamasıyla özel hissettirir. 

Çamaşırları çok nazik temizleyip yıpratmamasıyla vazgeçilmezler arasına girer. Bir kere kullananın vazgeçmesi zordur Persil power jeli. Temizlikte güçlü oluşuyla bilinir. 

Çamaşırların parlaklığını koruma da ideal bir deterjandır. İnatçı lekeleri bile çıkarırken çamaşırların rengini soldurmaz çamaşırlar ilk gün olduğu gibi kalır. Kumaşları üstün koruma kalitesine sahiptir. Zorlu kirlerle karşı karşıya kalındığı zaman eliniz hemen Persil power jele gider.

Eşsiz kokusuyla büyüler ve günler sonra bile çamaşırlar hala ilk yıkandığı gün gibi kokar.  Persil power jel bütün bu özellikleriyle banyoda yerini alır. Geriye çamaşırların keyifle temizlenmesi kalır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.